Wartości odżywczei alergeny.

Pełna informacja o alergenach i wartościach odżywczych w 100 g produktu. Bez szukania po kątach.

Burgery CITY BURGER z frytkami stekowymi
Alergeny

Alergeny w produktach

X — obecność alergenu o — możliwa obecność alergenu puste pole — alergen nie występuje
Alergeny w produktach CITY BURGER
ProduktGlutenSkorupiakiJajkaRybyOrzechyOrzeszki ziemneSojaMleko/laktozaSelerGorczycaSezamDwutlenek siarkiŁubinMięczaki
BURGERY
City ClassicXooXXoo
City VegeXXoXXoo
City PepperoniXooXXoXoo
City Spicy CrunchXXoXoXoo
City BBQ ChickenXoXXoXoo
City BBQ BaconXooXoXoo
City DoritosXXoXXoo
City CheeseXXoXoXoo
PRZEKĄSKI Z SOSAMI
Skrzydełka z kurczaka z sosem BBQ LouisianaooXXXoo
Stripsy z kurczaka z sosem Sticky Korean BarbecueXoXXoo
Naczoserki z sosem serowymXXoXXo
Frytki stekowe z ketchupemooooXo
Krążki cebulowe z sosem BBQ LouisianaXooooo

Wartości odżywcze w 100 g produktu

Wartości odżywcze produktów CITY BURGER w 100 g
ProduktGramatura [g/ml]*Energia [kcal]Energia [kJ]Tłuszcz [g]w tym nasycone [g]Węglowodany [g]w tym cukry [g]Białko [g]Sól [g]
BURGERY
City Classic285,0232,2972,611,35,021,97,110,71,0
City Vege310,0281,71178,315,34,429,66,76,41,4
City Pepperoni300,0266,51114,314,55,822,76,611,31,2
City Spicy Crunch310,0272,01135,316,55,820,04,110,91,2
City BBQ Chicken390,0212,3892,97,41,527,87,98,71,1
City BBQ Bacon380,0245,51025,114,56,716,55,512,11,1
City Doritos310,0295,71234,417,85,523,15,710,71,0
City Cheese350,0290,31211,018,16,521,35,010,51,3
PRZEKĄSKI Z SOSAMI
Skrzydełka z kurczaka z sosem BBQ Louisiana350,0184,8770,711,83,03,72,816,02,2
Stripsy z kurczaka z sosem Sticky Korean Barbecue210,0194,1816,66,60,621,46,812,31,4
Naczoserki z sosem serowym140,0421,11745,335,57,719,22,06,22,0
Frytki stekowe z ketchupem190,0117,7496,52,90,320,94,81,90,5
Krążki cebulowe z sosem BBQ Louisiana200,0200,5840,99,11,027,27,32,41,2

* Dania przygotowujemy na miejscu w lokalu co może spowodować nieznaczne różnice w wielkości serwowanych porcji – na wielkość porcji ma wpływ również obróbka termiczna, parametry urządzeń oraz właściwości surowców.

Informacje o alergenach w naszych produktach zostały przygotowane na podstawie deklaracji dostawców i zwracamy uwagę, że w trakcie przygotowywania i wydawania produktów może dojść do ich niezamierzonego przeniesienia pomiędzy daniami.

Dostępność niektórych potraw jest uzależniona od oferty danego lokalu.

Przedstawione tu informacje o wartościach odżywczych produktów (wartości energetycznej i składnikach odżywczych) oraz alergenach są możliwie pełne i aktualne na dzień oddania do druku.

Głodny?Zamów City Burger

Zamów teraz